foto1
foto1
foto1
foto1

U nedjelju, 02.06.2019. u Mošćeničkoj Dragi održano je prvenstvo Hrvatske u sprint triatlonu koje je organizirao Triatlon klub Triton iz Rijeke.

Od članova Triatlon kluba Jarun nastupili su Dina Kuiš, Josip Mladin Živković, Zlatko Tomšić i Franjo Jović.

Josip Mladin Živković je u kategorji M50 osvojio 1. mjesto. Zlatko Tomšić u kategoriji M40 osvojio je 3. mjesto te Franjo Jović u istoj kategoriji došao je sedmi,

U kategoriji žena F35 Dina Kuiš osvojila je 5. mjesto.

Iako nastupajući s malim brojem članova, Triatlon klub Jarun u muškoj konkurenciji državnog prvenstva momčadski osvojio je 6. mjesto.

Čestitamo pobjednicima na osvojenim medaljama, svima na sudjelovanju te na odličnoj organizaciji državnog prvenstva TK Triton iz Rijeke, koje se održalo u Mošćeničkoj Dragi..