foto1
foto1
foto1
foto1

U nedjelju, 19.05.2019. u Španskom, Zagreb, održano je prvenstvo Hrvatske u super sprint duatlonu.

Od članova Triatlon kluba Jarun nastupili su Dina Kuiš, Franjo Jović i Marko Hodak.

Dina Kuiš se, u apsolutnoj kategoriji žena, popela na pobjedničko postolje osvojivši odlično 3. mjesto dok je u kategoriji Ž35 osvojila 2. mjesto.
1. mjesto u apsolutnoj kategoriji žena osvojila je Sonja Škevin uz TK Swibir u vremenu 31:35 min, dok je druga bila Dunja Gorup iz TK Maksimir.

Franjo Jović u kategoriji M40 osvojio je 1. mjesto dok Marko Hodak u istoj kategoriji bio je odličan četvrti..

U apsolutnoj kategoriji kod muškara prvo mjesto osvojio je Silvije Tomac iz TK Maksimir, drugo Vinko Vrebac i treće Matija Avirović, obojica iz TK Swibir.

Iako nastupajući s malim brojem članova, Triatlon klub Jarun u muškoj konkurenciji momčadski je osvojio 6. mjesto.

Čestitamo pobjednicima na osvojenim medaljama, svima na sudjelovanju te na odličnoj organizaciji državnog prvenstva TK Maksimir, koji se održan u Španskom.