foto1
foto1
foto1
foto1

U nedjelju, 02.07.2017. kod sportskog centra Gornja Stubica i na jezeru Bajer u Bedekovčini uspješno je održan 16. Zagorski tratlon – pojedinačno i ekipno prvenstvo Hrvatske u sprint triatlonu za 2017. godinu.

Iz našeg kluba nastupilo je ukupno 7 natjecatelja koji su se „kući“ vratili s osvojenih 6. medalja:
Tereza Vuković-Butorac 2. mjesto u kategoriji Ž40, a Mirela Vassung osvojila je 1. mjesto u kategoriji Ž45 prvenstva hrvatske.
Oana Bacanu bila je ukupno prva u kategoriji Ž35, a u međunarodnoj konkurenciji (muškarci i žene), osvojila je 2. mjesto.
Josip Dikon osvojio je 1. mjesto u kategoriji M60, a Zlatko Tomšić 2. mjesto u kategoriji M35 prvenstva Hrvatske.

Bez licence kluba i izvan konkurencije za prvenstvo Hrvatske nastupio je i Mladen Čižić i osvojio ukupno 3. mjesto u kategoriji M55.

Od članova kluba nastupio je još i Nenad Lovrec.

Posebno treba spomenuti i članove kluba koji su biciklima preko Sljemena došli u Stubicu odnosno do Bedekovčine na start prvenstva (Mirela, Tereza, Josip i Damir) te se biciklima, poslije završenog prvenstva Hrvatske, vratili u Zagreb.

Autor fotografija: Damir Ćurić-Chura